
Вкотре освітяни Тернополя підтримують військових, взявши участь у благодійній акції “Я вірю в ЗСУ”.
До Великодніх свят педагогічні колективи спільно з батьківською громадськістю, учнями та студентами долучилися до збору та передачі військовим на фронт продуктів, смаколиків, малюнків. оберегів та Великодніх атрибутів.