У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ І-ІІІ СТУПЕНІВ №10 УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ КНИЖКОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЧИТАЄМО В 10-Й»!
Його мета – популяризувати читання серед школярів, підтримувати українське, зокрема українську книгу та культуру читання. У межах фестивалю учні долучилися до челенджу: розповідали про улюблені книги, перевтілювалися в авторів різних епох, створювали креативні фотосесії з книгами.
У школі діють стенди українських видавництв, виставка книг XIX–XX ст. та колекція з близько 40 видань «Кобзаря».
Фестиваль триватиме до 10 квітня. На учасників чекають зустрічі з письменниками, поетами та акторами, унікальні експозиції, майстер-класи та книжковий аукціон, зібрані кошти з якого будуть передані на потреби ЗСУ.
Запрошуємо відвідати книжковий фестиваль та поринути у світ книг!

