Нарада медичних працівників ЗДО

Нарада медичних працівників ЗДО

11.12.2025
Новини
Нарада медичних працівників ЗДО

 

9 грудня 2025 року в Управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради відбувся важливий захід – нарада медичних сестер закладів дошкільної освіти громади. Основною метою цього заходу стало обговорення ключових аспектів охорони здоров’я вихованців та необхідності суворого дотримання санітарно-епідемічного режиму.

Питання організації та проведення обов’язкових медичних оглядів для працівників стало центральним. Учасниці отримали вичерпну інформацію від Бандури Олега Петровича – начальника відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць Управління інспекційної діяльності у Тернопільській області.

Спікер детально роз’яснив вимоги Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 08.09.2025 р. № 1393 «Про затвердження Порядку організації та проведення обов’язкових медичних оглядів працівників певних категорій», розробленого відповідно до статті 17 Закону України «Про охорону праці».

На порядку денному також були питання професійного розвитку. Ірина Антонюк, головний спеціаліст з питань дошкільної освіти, ознайомила присутніх із вимогами законодавства щодо організації здоров’язберігаючих заходів для дітей, а також акцентувала увагу на плануванні балів безперервного професійного розвитку (БПР), вивченні нових методик та змінах у законодавстві щодо атестації. На завершення фахівці отримали вичерпні відповіді на свої запитання в ході конструктивного діалогу.

Нарада медичних працівників ЗДО

Поділитись:

Читайте також