Вітаємо фіналістів конкурсу “Учитель року-2026”:
- учителя початкових класів ТНВК ШПЛ № 2 АНЖЕЛУ ФЕДОРІВ;
- учителя математики ТЛ№21-СМШ ім.І.Ґерети НАТАЛІЮ ОРОС.
Переможницю обласного етапу – учителя математики ТЗОШ№22 ЮЛІЮ ПЛЮСКВІК.
Бажаємо подальших професійних успіхів, невичерпної енергії та впевнених кроків на педагогічному шляху!


