
Дорогі учні, батьки, колеги!
Четвертий рік поспіль ми зустрічаємо новий навчальний рік у непростий для нашої країни час.
Війна змусила нас переосмислити багато речей, та попри всі виклики — освіта залишається тим світлом, яке веде вперед, дає надію й силу.
Нехай цей навчальний рік стане роком мужності, єдності й віри. Бажаю кожному — учням, педагогам, батькам — витримки, здоров’я й оптимізму. Нехай знання, які здобувають діти, стануть міцним фундаментом для відновлення та розбудови України!
Дякуємо нашим захисникам, завдяки яким ми маємо можливість навчати і навчатися!
Вдалого старту!
Начальник УОН ТМР Ольга ПОХИЛЯК