З святом останнього дзвоника

З святом останнього дзвоника

30.05.2025
Новини
З святом останнього дзвоника
З святом останнього дзвоника

 

Шановні колеги, учні та батьки!

Вітаю з завершенням навчального року!

Останній дзвоник лунає в освітніх  закладах, сповіщаючи, що ще один непростий,

але гідно пройдений рік завершено!

Це мить, коли дитячі та юнацькі мрії стихають у шкільних коридорах,

щоб зазвучати голосніше на дорослому шляху.

Зичу всім учасникам освітнього процесу безпечного відпочинку,

тільки позитивних емоцій,  теплих і  сонячних днів!

А випускникам – усвідомленого вибору, непохитної впевненості в собі,

везіння і великої удачі у здійсненні мрій!

                                                    Начальник управління освіти і науки ТМР    Ольга ПОХИЛЯК

 

Поділитись: