
Шановні колеги, учні та батьки!
Вітаю з завершенням навчального року!
Останній дзвоник лунає в освітніх закладах, сповіщаючи, що ще один непростий,
але гідно пройдений рік завершено!
Це мить, коли дитячі та юнацькі мрії стихають у шкільних коридорах,
щоб зазвучати голосніше на дорослому шляху.
Зичу всім учасникам освітнього процесу безпечного відпочинку,
тільки позитивних емоцій, теплих і сонячних днів!
А випускникам – усвідомленого вибору, непохитної впевненості в собі,
везіння і великої удачі у здійсненні мрій!
Начальник управління освіти і науки ТМР Ольга ПОХИЛЯК